Kontakt
Zapraszamy do kontaktu
Najnowsze rozwiązania
mieszkaniowe

Świetne rozwiązania architektoniczne dostosowane do Twoich potrzeb

Ciepło w czterech
ścianach

Magia domowego ogniska zaprojektowana, dzięki nowoczesnym technologiom

Atrakcyjna przestrzeń
rekreacyjna

Bądź bliżej natury, tam gdzie mieszkasz. Ujrzyj zapierający dech w piersi widok

Komfort, którego
pragniesz

Ciesz się swoim mieszkaniem, tak jak najbardziej lubisz

Gamma Developer

-profesjonalna firma developerska

Masz pytania i potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do wizyty w naszym biurze w celu omówienia wszelkich szczegółów.

  Formularz kontaktowy

  zapraszamy do kontaktu  Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia przez administratora danych osobowych odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytanie/reklamacje.

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz Urz. UE L 119 2 04.05.2016) informuje, iż.

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Gamma Developer (NIP: 573-28-54-170), prowadzący działalność gospodarczą w ramach spółki cywilnej pod firma Gamma Developer z siedzibą: ul. Śląska 12 lok.6, 42-217 Częstochowa, NIP: 573-28-54-170.
  2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - nie powołano
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia przez administratora danych osobowych odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytanie/reklamacje na podstawie Art. 6 ust. 1 lit a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwolania zgody
  5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
  6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
  7. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością odpowiedzi na zapytanie/reklamacje

  Gamma informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
  zamknij